Zapojte se

Budeme velice rádi, když se do naší činnosti zapojíte. Čím víc nás bude, tím víc společně dokážeme.

Jak nás můžete podpořit?

1) Přispěním libovolné částky na náš transparentní účet č. 2700418108/2010 (Fio banka). Prostředky budou obratem využity na úhradu kastrací a další nezbytné veterinární péče potřebných zvířat. Kompletní přehled o našem hospodaření a realizovaných zákrocích získáte z této tabulky.

2) Propagací myšlenky NEKUPUJ. ADOPTUJ!

  • Umístěte propagační letáky do čekárny svého veterinárního lékaře, na nástěnku v práci, ve škole, obci, …
  • Dejte o nás vědět Vašim přátelům, kteří se chystají koupit pejska či kočičku nebo plánují odchovat štěňátka či koťátka. Řekněte jim, že existuje i jiná cesta – cesta zodpovědná a etická. Nejspíš o ní jen nevědí.

3) Můžete pomoci i vlastními silami! Uvítáme jakoukoli vaši pomoc/nápad. Neustále hledáme krátkodobé i dlouhodobé dočaskáře (dobrovolníky, kteří poskytnou dočasnou péči a střechu nad hlavou především psům a kočkám, pro které se pak intenzivně hledá nový domov), řidiče ochotné převézt potřebné zvíře na veterinu a zpět, ad. Máte-li čas a chuť aktivně se zapojit, kontaktujte nás na info@nekupujadoptuj.cz.

4) Nutně sháníme dobrovolníky na psaní a topování inzerátů útulkových zvířat!!! Chcete pomáhat, ale zároveň rádi sedíte u počítače? Hledáme právě vás! Inzeráty psů a koček z útulku, které se objeví na inzertních serverech, výrazně zvyšují šanci těchto zvířat na umístění v novém domově. Více o tom, jak se takový inzerát píše, aby byl efektivní, si přečtěte v tomto článku. Je to zábava a je to aktuálně velmi zapotřebí. Tak co, jdete do toho s námi? :-)

5) Nakupte dárky pro sebe a své blízké v Charitativním obchůdku – Druhá šance. Hlavní aktivitou obchůdku Druhá šance je prodej především hand made výrobků, jejichž výtěžek je vždy použit na materiální či finanční pomoc opuštěným zvířatům. Čas od času jsou též pořádány soutěže o zajímavé ceny – o nejlepší příběh adoptovaného zvířátka, nejvtipnější fotografii či výtvarnou soutěž pro děti. Tak neváhejte :-)