Vydání povídky „Kulich Veliký vypravuje…“ na CD

Praha, listopad 2013
Nekupuj. Adoptuj! vydalo povídku na CD s názvem Kulich Veliký vypravuje… . Jedná se o 40 minutovou pohádku pro děti i dospělé vyprávěnou z první osoby psem Kulichem Velikým. Kulich vypráví o svém životě, o pobytu v útulku, o svých útulkových „spolubydlících“ a své nynější rodině, která ho adoptovala. Cílem CD je přiblížit posluchačům všech věkových kategorií problematiku psů i koček bez domova. CD nenásilnou formou odhaluje příčiny, proč se zvířata ocitají za mřížemi útulků. Též seznamuje posluchače s určitými charakterovými vlastnostmi, které jsou typické pro „útulkáče,“ a na nich ukazuje, že se není třeba adopce vůbec obávat. Právě naopak.
kulich cd

CD „Kulich Veliký vypravuje…“ pokřtil na hudebním festivalu Sunday Music Jam dne 15.prosince 2013 bubeník kapely Totální nasazení Petr Žák.
SMJ Krest

CD bylo možno zakoupit za 120Kč, vybrané peníze byly použity na kastrační program Nekupuj. Adoptuj! Od listopadu 2014 je staženo z prodeje, bude sloužit jako součást edukačního balíčku pro žáky základních škol s názvem Kulich do škol.